Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
Kanal 2 ja Reporter. ee kuulutavad välja suure jäätähtede konkursi, mille peaauhinnaks on võimas SMART-TV Philipsilt! Lisaks antakse ära igal nädalal hulganisti vaheauhindu. Sellel konkursil pole oluline vanus, sugu, riidesuurus ega välimus – peaasi, et oled kas või korra elus uisud alla saanud. Saada meile FOTO või VIDEOLÕIK oma või oma lapse uisukogemustest. See võib olla mõni kaader lapsepõlvest (miks mitte mõni must-valge uisufoto?) või lihtsalt mõni lõbus mälestus. Riputa foto üles - www. reporter. ee/jaakonkurss. Kõikide meile saadetud fotode ja videote hulgast valime rahva- + ¾üriihääletuse tulemusel igal nädalal välja parimad. Igal reedel loosime võistlejate vahel välja ka vaheauhinnad - „Tähed jääl“ T-särgid, dressipluusid ja pehmed sussid. Konkursi parimatest parim foto või video, peaauhinna saaja, selgub 3. detsembril, kui lööme lõplikult kokku rahva- ja ¾üriihääled. Võitjale, Reporteri Jäätähe tiitli pälvinule paneb Philips välja vinge SMART-TV! Sina oledki JÄÄTÄHT

Sina oledki JÄÄTÄHT

12. nov. 2012

Kanal 2 ja Reporter.ee kuulutavad välja suure jäätähtede konkursi, mille peaauhinnaks on võimas SMART-TV Philipsilt! Lisaks antakse ära igal nädalal hulganisti vaheauhindu.

Sellel konkursil pole oluline vanus, sugu, riidesuurus ega välimus – peaasi, et oled kas või korra elus uisud alla saanud.

Saada meile FOTO või VIDEOLÕIK oma või oma lapse uisukogemustest. See võib olla mõni kaader lapsepõlvest (miks mitte mõni must-valge uisufoto?) või lihtsalt mõni lõbus mälestus. Riputa foto üles - www.reporter.ee/jaakonkurss.

Kõikide meile saadetud fotode ja videote hulgast valime rahva- + ¾üriihääletuse tulemusel igal nädalal välja parimad. Igal reedel loosime võistlejate vahel välja ka vaheauhinnad - „Tähed jääl“ T-särgid, dressipluusid ja pehmed sussid.

Konkursi parimatest parim foto või video, peaauhinna saaja, selgub 3. detsembril, kui lööme lõplikult kokku rahva- ja ¾üriihääled.
Võitjale, Reporteri Jäätähe tiitli pälvinule paneb Philips välja vinge SMART-TV!

Kodulehe valmistamine aara.ee

Sina oledki JÄÄTÄHT

Sina oledki JÄÄTÄHT

Kanal 2 ja Reporter.ee kuulutavad välja suure jäätähtede konkursi, mille peaauhinnaks on võimas SMART-TV Philipsilt! Lisaks antakse ära igal nädalal hulganisti vaheauhindu.Sellel konkursil pole oluline vanus, sugu, riidesuurus ega välimus – peaasi, et oled kas või korra elus uisud alla saanud.Saada meile FOTO või VIDEOLÕIK oma või oma lapse uisukogemustest. See võib olla mõni kaader lapsepõlvest (miks mitte mõni must-valge uisufoto?) või lihtsalt mõni lõbus mälestus. Riputa foto üles - www.reporter.ee/jaakonkurss.Kõikide meile saadetud fotode ja videote hulgast valime rahva- + ¾üriihääletuse tulemusel igal nädalal välja parimad. Igal reedel loosime võistlejate vahel välja ka vaheauhinnad - „Tähed jääl“ T-särgid, dressipluusid ja pehmed sussid.Konkursi parimatest parim foto või video, peaauhinna saaja, selgub 3. detsembril, kui lööme lõplikult kokku rahva- ja ¾üriihääled.Võitjale, Reporteri Jäätähe tiitli pälvinule paneb Philips välja vinge SMART-TV!

Sina oledki JÄÄTÄHT

www.icestar.ee copyright © all rights 2018 Icestar »