Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
Tondiraba Jäähallis 29. 04-01. 05. AJAKAVA REEDE Peaareen 11:00 Pre-Chicks boys 3 Free program 11:20 Pre-Chicks girls 12 (6+6) Free program 12:25 Ice-resurfacing 12:35 Chicks boys and girls 2007 2/13 (5+5+5) Free program 14:00 Ice-resurfacing 14:10 Chicks girls 2008 19 (6+6+7) Free program 15:55 Ice-resurfacing 16:05 Advanced Novice girls 24 (6+6) Short program 17:15 Ice-resurfacing 17:25 Advanced Novice girls (6+6) Short program NB! Starting times may vary +/- 15 minutes! LAUPÄEV Peaareen 09:30 Chicks „Axel” girls 22 (5+5 Free program 10:30 Ice-resurfacing 10:40 Chicks „Axel” girls +6+6) Free program 11:45 Ice-resurfacing 11:55 Basic Novice A girls 17 (5+6 Free program 13:00 Ice-resurfacing 13:10 Basic Novice A girls +6) Free program 13:45 Basic Novice A boys3 Free program 15:05 Ice-resurfacing 15:15 Advanced Novice girls 24 (6+6 Free program 16:30 Ice-resurfacing 16:40 Advanced Novice girls +6+6) Free program 18:00 Ice-resurfacing 18:10 Synchro Show by Kouvolan Jäätaiturit 18:50 Advanced Novice prize-giving ceremony NB! Starting times may vary +/- 15 minutes! PÜHAPÄEV Peaareen 10. 00 Basic Novice B girls 8 (4+4) Free program 11:00 Ice-resurfacing 11:10 Cubs boys 6 Free program 11:45 Cubs 2005/2006 girls 22 (5+5 Free program 12:45 Ice-resurfacing 12:55 Cubs 2005/2006 girls +6+6) Free program 14:10 NB! Starting times may vary +/- 15 minutes! eu/Timetable_for_off-ice_activities_768 Tallinn Icestar Cup 2016

Tallinn Icestar Cup 2016

27. aprillil 2016

Tondiraba Jäähallis 29.04-01.05.
AJAKAVA

REEDE
Peaareen
11:00 Pre-Chicks boys 3 Free program
11:20 Pre-Chicks girls 12 (6+6) Free program
12:25 Ice-resurfacing
12:35 Chicks boys and girls 2007 2/13 (5+5+5) Free program
14:00 Ice-resurfacing
14:10 Chicks girls 2008 19 (6+6+7) Free program
15:55 Ice-resurfacing
16:05 Advanced Novice girls 24 (6+6) Short program
17:15 Ice-resurfacing
17:25 Advanced Novice girls (6+6) Short program
NB!
Starting times may vary +/- 15 minutes!

LAUPÄEV
Peaareen
09:30 Chicks „Axel” girls 22 (5+5 Free program
10:30 Ice-resurfacing
10:40 Chicks „Axel” girls +6+6)
Free program 11:45 Ice-resurfacing
11:55 Basic Novice A girls 17 (5+6 Free program
13:00 Ice-resurfacing
13:10 Basic Novice A girls +6) Free program
13:45 Basic Novice A boys3 Free program
15:05 Ice-resurfacing
15:15 Advanced Novice girls 24 (6+6 Free program
16:30 Ice-resurfacing
16:40 Advanced Novice girls +6+6) Free program
18:00 Ice-resurfacing
18:10 Synchro Show by Kouvolan Jäätaiturit
18:50 Advanced Novice prize-giving ceremony
NB!
Starting times may vary +/- 15 minutes!

PÜHAPÄEV
Peaareen
10.00 Basic Novice B girls 8 (4+4) Free program
11:00 Ice-resurfacing
11:10 Cubs boys 6 Free program
11:45 Cubs 2005/2006 girls 22 (5+5 Free program
12:45 Ice-resurfacing
12:55 Cubs 2005/2006 girls +6+6) Free program
14:10
NB!
Starting times may vary +/- 15 minutes!

Tallinn Icestar Cup 2016

Võistluste ajakava

 http://www.icestarcup.eu/Preliminary_Timetable_754

Autasustamised

http://www.icestarcup.eu/Timetable_for_off-ice_activities_768 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Tallinn Icestar Cup 2016

Tallinn Icestar Cup 2016

Võistluste ajakava http://www icestarcup Tondiraba Jäähallis 29.04-01.05. AJAKAVA REEDEPeaareen11:00 Pre-Chicks boys 3 Free program11:20 Pre-Chicks girls 12 (6+6) Free program12:25 Ice-resurfacing12:35 Chicks boys and girls 2007 2/13 (5+5+5) Free program14:00 Ice-resurfacing14:10 Chicks girls 2008 19 (6+6+7) Free program15:55 Ice-resurfacing16:05 Advanced Novice girls 24 (6+6) Short program17:15 Ice-resurfacing 17:25 Advanced Novice girls (6+6) Short program NB!Starting times may vary +/- 15 minutes! LAUPÄEVPeaareen09:30 Chicks „Axel” girls 22 (5+5 Free program10:30 Ice-resurfacing10:40 Chicks „Axel” girls +6+6)Free program 11:45 Ice-resurfacing11:55 Basic Novice A girls 17 (5+6 Free program13:00 Ice-resurfacing 13:10 Basic Novice A girls +6) Free program13:45 Basic Novice A boys3 Free program15:05 Ice-resurfacing 15:15 Advanced Novice girls 24 (6+6 Free program16:30 Ice-resurfacing 16:40 Advanced Novice girls +6+6) Free program18:00 Ice-resurfacing 18:10 Synchro Show by Kouvolan Jäätaiturit 18:50 Advanced Novice prize-giving ceremonyNB!Starting times may vary +/- 15 minutes! PÜHAPÄEVPeaareen10.00 Basic Novice B girls 8 (4+4) Free program11:00 Ice-resurfacing 11:10 Cubs boys 6 Free program11:45 Cubs 2005/2006 girls 22 (5+5 Free program12:45 Ice-resurfacing 12:55 Cubs 2005/2006 girls +6+6) Free program 14:10 NB!Starting times may vary +/- 15 minutes!

Tallinn Icestar Cup 2016

www.icestar.ee copyright © all rights 2015 Icestar »